قالب وبلاگ
در استقبال از برگزاری نوزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان اتفاق می افتد: 
برگزاری نشست ”جشنواره های تئاتر و تاثیر آن بر تئاتر کودک” در مجموعه تئاتر شهر 

نشست "جشنواره های تئاتر و تاثیر آن بر تئاتر کودک" با حضور شاخص ترین چهره های تئاتر و تئاتر کودک و نوجوان، شنبه اول مهر 91 برگزار می شود.

به گزارش دریافتی سایت ایران تئاتر از روابط عمومی نوزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، نشست "جشنواره های تئاتر و تاثیر آن بر تئاتر کودک" با حضور مصطفی رحماندوست دبیر سه دوره جشنواره تئاتر کودک و نوجوان، بهروز غریب پور، هنگامه مفید، عادل بزدوده، آناهیتا غنی زاده از کارگردانان مطرح تئاتر و تلویزیون شنبه اول مهر در سالن کنفرانس مجموعه تئاتر شهر برگزار می شود.
کارشناسان حاضر در این جلسه دوره های مختلف جشنواره تئاتر کودک، دستاورد های هر جشنواره و تاثیر سیاستگذاری جشنواره های تئاتر را بر رشد تئاتر کودک از جنبه های مختلف، مورد دقت قرار می دهند.
در این نشست که با حضور هنرمندان تئاتر کودک و نوجوان، برگزار کنندگان نوزدهمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان و منتقدان و خبرنگاران این حوزه برگزار می شود، علیرضا نراقی، نویسنده و منتقد تئاتر اجرای جلسه را بر عهده خواهد داشت.
نشست "جشنواره های تئاتر و تاثیر آن بر تئاتر کودک" شنبه اول مهر ساعت 17 در سالن کنفرانس مجموعه تئاتر شهر برگزار می شود.
 

[ سه شنبه ۲۸ شهریور۱۳۹۱ ] [ 14:44 ] [ خاكسار تهراني ] [ ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

به نام دوستدار کودکان
1-این وبلاگ قرار است در آغاز پلی باشد برای ارتباط بیشتر اعضای انجمن تئاتر کودک ونوجوان و شاید بعدها تبدیل شدن به یک سایت جامع درباره ي هر آن چه به تئاتر کودک ونوجوان مربوط می‌شود.
2-یک وبلاگ مانند هر رسانه ي دیگر، فقط با ارتباط با مخاطب است که می‌تواند به زندگی خود ادامه دهد.
3-در رسانه ي موفق، ارتباط دوسویه است. پس خواننده ي این وبلاگ، یعنی دوستداران تئاتر کودک ونوجوان ، باید که با فرستادن نظر، خبر،پیشنهاد،مقاله،عکس،گزارش آن را پویا نگه دارند؛ چرا که این وبلاگ، یک وبلاگ شخصی نیست که فقط بازتاب اندیشه ها و احساسات یک فرد را به دوستان انتقال دهد؛این یک وبلاگ گروهی است.
ایمیل وبلاگ:teatrekodak@yahoo.com
مدیر وبلاگ : مریم تهرانی
آخرين مطالب
امکانات وب